























BESCHRIJVING
Een dagje op het water vertoeven? Deze gloednieuwe, full carbon – low emission speedboten zijn ‘top notch’ als het aankomt op luxe en kwaliteit. Je kan ze huren voor een volledige dag (8uur) en zo de highlights van Ibiza of Formentera ontdekken!
Het gaat hier om privé-charter, dwz. dat je de boot een hele dag exclusief afhuurt, er gaan geen andere passagiers mee / je kan niet aansluiten bij een andere groep. Je huurt de boot helemaal voor jezelf en je gezelschap.
Good to know
- Nieuwe boten: de SAY Carbon yachts zijn nieuwe 2019/20 modellen!
- Prima prijs-kwaliteit verhouding! Prijs is all-in, géén extra kosten.
- Go green: low emission dus kleine ecologische voetafdruk.
- Fast as lightning: bereikt snelheden tot 45-50 knopen in slechts enkele seconden!
- Totale stabiliteit wanneer ze voor anker liggen.
- Het hele jaar door te boeken! De SAY 42R & SAY 29R zijn niet alleen in de zomer beschikbaar maar ook tijdens het laagseizoen.
- Vertrek vanuit de haven van Santa Eularia.
Wat zit er in de prijs?
De prijs is all-in: kapitein, huur van de boot, brandstof, belasting en taxen, verzekering, drankjes (water, frisdrank, fles wijn en bier), handdoeken, eindschoonmaak, NautiBuoy-platform en 1 Seabob met geïntegreerde camera. Enkel de Say 31 RIB is niet all-in, en kan ook gehuurd worde zonder kapitein. Zie hiernaast voor meer info en prijzen.
Wat ziet er niet in de prijs?
Wens je een lunchstop te maken, dan gaat de boot voor anker en word je met een klein bootje (‘dinghy‘) opgehaald en naar het restaurant gebracht. Dit is een service die de restaurants zélf aanbieden en een (kleine) fooi is dan ook gebruikelijk. De lunchplaats wordt vooraf besproken/in onderling overleg, want er kan enkel een restaurant gekozen worden met zo’n ‘dinghy‘ service uiteraard. Het verhuurbedrijf geeft je hierin voldoende opties en maakt ook voor jou de reservatie, je hoeft dus lekker niets te doen. De kosten van de lunch en die fooi zijn voor eigen rekening, je maakt het zo eenvoudig of gek als je wil, van een pizza met biertje tot kreeft en champagne…
Hoe boeken en betalen?
Extra’s nodig?
Say 29 | Say 42 | Say 31 rib |
---|---|---|
max. 5 + kapitein | max. 10 + kapitein | max. 5 + kapitein |
Info & prijzen
- 1.680€ per dag (juni-september)
- 1.400€ per dag (oktober-mei)
Inclusief: Kapitein, belasting (21% btw), drankjes (water, frisdrank, fles wijn en bier), handdoeken, brandstofverbruik (bv. Formentera, Ibiza naar het noorden, zuiden, enz.) NautiBuoy-platform en 1 Seabob.
Capaciteit: Max. 5 personen + kapitein.
- 3.000€ per dag (juni-september)
- 2.500€ per dag (oktober-mei)
Inclusief: Kapitein, belasting (21% btw), drankjes (water, frisdrank, fles wijn en bier), handdoeken, brandstofverbruik (bv. Formentera, Ibiza naar het noorden, zuiden, enz.) NautiBuoy-platform en 1 Seabob.
Capaciteit: Max. 10 personen + kapitein.
- 750€ per dag (juni-september)
- 620€ per dag (oktober-mei)
Inclusief: Belasting (BTW 21%), drankjes (water, frisdrank, fles wijn en bier) en handdoeken.
Exclusief: Het brandstofverbruik, dit wordt achteraf verrekend en is afhankelijk van je bestemming. Kan gehuurd worden mét kapitein (+ €180) of zonder, maar een geldig vaarbewijs is dan wel vereist.
Capaciteit: Max. 5 personen + kapitein.